+380 57 729 88 77 +38 067 315 06 84

Нанесення дорожньої розмітки полімерною стрічкою 3M Stamark

Дорстрой Монтаж Киев нанесение дорожной разметки

Дорожня розмітка – це спеціальне маркування, нанесене на полотно дорожнього покриття. Вона дозволяє упорядкувати рух на дорозі та забезпечити безпеку всім його учасникам. Нанесення дорожньої розмітки дозволяє коректно розділити транспортні потоки з високою інтенсивністю руху, організувати лінії рядності, а також облаштувати місця наземних пішохідних переходів. На сьогоднішній день розмітка на дорозі може застосовуватися не тільки самостійно, але й в поєднанні зі світлофорами та різними дорожніми знаками.
Уперше лінії розмітки з’явилися на автомобільних дорогах на початку минулого століття завдяки американцеві Едварду Н.Хайнзу, який, перебуваючи на посаді члена дорожньої комісії штату Мічиган, першим ініціював нанесення горизонтальної лінії розмітки посередині проїжджої частини. У наступні роки розмічальні дорожні смуги пройшли безліч етапів еволюції. Колись для розмітки доріг використовувалися пластикові та керамічні маркери, які прибивали цвяхами до дорожнього полотна або клали на спеціально винайдену смолу. Пізніше нанесення розмітку на автомобільні дороги стали виконувати фарбою з додаванням у неї скляних кульок, а також холодним або гарячим пластиком.
Дорожньо-будівельна компанія «Дорстрой Монтаж Київ» є тим суб’єктом, хто наносить дорожню розмітку на території України із застосуванням спеціальної полімерної стрічки 3MStamark, що вважається найбільш прогресивним способом маркування дорожнього полотна.
Варто акцентувати увагу на тому, що «Дорстрой Монтаж Київ» – сертифікована компанія в Україні, яка володіє спеціалізованою технікою та кваліфікованими кадрами, необхідними для виконання робіт за прогресивною технологією 3M Stamark. Великий досвід і надійні партнери дозволяють робити нанесення дорожньої розмітки якісно та швидко, відповідно до побажань замовника.

Послуги з нанесення дорожньої розмітки, виконані нашими фахівцями, гарантують Вам три важливих аспекти:
1. Підвищення безпеки та комфорту дорожнього руху на Вашій ділянці дорожнього полотна.
2. Відсутність додаткових витрат на підтримання експлуатаційних характеристик дорожньої розмітки.
3. Надбання в нашій особі надійного партнера на довгострокову перспективу в області різних дорожньо-будівельних робіт.

Більше інформації про нанесення дорожньої розмітки полімерною стрічкою 3M Stamark можно дізнатися тут: