+380 57 729 88 77 +38 067 315 06 84

Зовнішнє освітлення міських територій та автомобільних доріг

Наружное освещение Дорстрой Монтаж Киев

Система зовнішнього освітлення – невід’ємна частина інженерно-транспортної інфраструктури будь-якого населеного пункту, а також територій за їх межами.
Зовнішнє освітлення забезпечує життєдіяльність в умовах недостатньої видимості або в темний час доби, а також створює безпеку й комфорт для всіх учасників дорожнього руху. Саме зовнішнє освітлення допомагає пішоходам і водіям правильно сприймати напрямок руху, поверхню й межі доріг, можливі перепони на ній.
Якісне зовнішнє освітлення автомобільних доріг державного значення зменшує кількість ДТП на 30%, а правильно виконане вуличне освітлення міста – на 45%.
Вірно спроектоване зовнішнє освітлення міських територій здатне зменшити злочинність, адже практикою вже доведено, що саме темні й слабо освітлені місця гарантують успіх злочинцям. Окрім цього, зовнішнє освітлення сприяє зменшенню обсягів споживання електроенергії та експлуатаційних витрат, покращує екологічну ситуацію (зменшує нагрівання атмосфери та кількість шкідливих викидів).
Все це створює не лише сприятливі умови життєдіяльності для звичайних громадян України, а й підвищує рівень ділової, туристичної та інвестиційної активності будь-якого економічного регіону країни.


Які напрямки включає в себе зовнішнє освітлення території?

Система зовнішнього освітлення має кілька напрямків:
1. Зовнішнє освітлення транспортних магістралей, кільцевих та інших великих доріг.
Установка зовнішнього освітлення дозволяє досягти належного рівня освітленості покриття, необхідних спектральних параметрів джерел світла, визначити напрямок руху пішоходів і транспорту. Проект зовнішнього освітлення повинен забезпечити рівномірність освітлення того рівня, який необхідний для достовірного і своєчасного сприйняття дорожньої ситуації. Монтаж зовнішнього освітлення автомобільних доріг повинен виконуватися з використанням екранованих джерел світла, щоб запобігти засліплення водіїв і пішоходів. Проектування зовнішнього освітлення великих транспортних розв’язок, автостоянок, а також зон з активним пішохідним рухом має масу особливостей і нюансів.
2. Зовнішнє освітлення житлових районів.
Житловим комплексам характерні густі транспортні мережі та численні пішохідні зони. Тут важливо забезпечити безпечний рух пішоходів та транспорту, хорошу орієнтацію серед інженерно-технічних споруд, створити зоровий комфорт у районі. Окрім цього, зовнішнє освітлення вулиць у таких районах допомагає правильно організувати світлові акценти, які оптимізують сприйняття різної графічної інформації (рекламних елементів, вивісок з назвами вулиць та номерами будинків).
3. Зовнішнє освітлення міських вулиць і проїздів.
Освітлення доріг цієї категорії необхідно як пішоходам, так і водіям. Світло має допомагати визначити й зрозуміти статус дороги, її напрямок і межі. Окрім цього, чіткими та помітними повинні бути дорожні знаки, проїжджаючі автомобілі, перешкоди на дорогах, небезпеки на узбіччях.
4. Зовнішнє освітлення пішохідних переходів.
Ця зона має підвищену небезпеку. Установка зовнішнього освітлення на пішохідних переходах дозволяє значно підвищити безпеку всіх учасників дорожнього руху в умовах поганої видимості.

Компанія «Дорстрой Монтаж Київ» є досвідченим виконавцем електромонтажних робіт різного рівня складності. Ми надаємо нашим замовникам повний комплекс послуг у даній галузі. Команда наших фахівців виконає розрахунок зовнішнього освітлення, врахує усі особливості Вашої території і підготує оптимальний проект зовнішнього освітлення. Після його затвердження ми виконаємо монтаж зовнішнього освітлення в затверджені терміни. Окрім цього, компанія «Дорстрой Монтаж Київ» займається експлуатаційним обслуговуванням систем зовнішнього освітлення будь-якої складності.
Компанія «Дорстрой Монтаж Київ» виконує зовнішнє освітлення міських територій (парків, доріг, стоянок), а також зовнішнє освітлення автомобільних доріг за межами населених пунктів.

Якщо Вас цікавить проектування зовнішнього освітлення вулиць, розрахунок вуличного освітлення, установка зовнішнього освітлення, а також подальше його обслуговування, звертайтеся до нас за телефоном або електронною поштою. Також Ви можете залишити свою заявку у формі зворотного зв’язку, розміщеній в розділі «Контакти».

Більше інформації про зовнішнє освітлення можно дізнатися тут: