+380 57 729 88 77 +38 067 315 06 84

Санація тріщин в асфальтобетонному покритті

Санація тріщин в асфальтобетонному покритті Дорстрой Монтаж Київ

Навіщо потрібен ремонт тріщин в асфальті?

Мережа автомобільних доріг є невід’ємною частиною економічного та соціального життя населення України. Покриття доріг безпосередньо впливає на швидкість і беспеку руху транспортних засобів, інтенсивність забруднення навколишнього середовища, а також визначає період експлуатації кожного конкретного автомобіля, витрати палива та психоемоційний стан водіїв та пасажирів. Тому важливо ретельно слідкувати за станом асфальтобетонних покриттів автомобільних доріг, яке залежить від погодних умов (перепадів температури, атмосферних опадів), ваги рухомих транспортних засобів, якості та термінів служби матеріалів покриття, а також технології його укладання. Усі ці фактори рано чи пізно деформують асфальтобетон і призводять до виникнення різноманітних руйнувань, одним з яких є тріщини.
Тріщини на асфальті з часом можуть зруйнувати всі шари дорожного полотна й спровокувати виникнення серйозних дефектів у вигляді ям, котрі потребують серйозного ямкового ремонту або повної заміни дорожного покриття.
Санація тріщин в асфальтобетонному покритті є надійним способом з попередження глибокої його деформації. Сучасні матеріали, обладнання та кваліфіковані спеціалісти компанії “Дорстрой Монтаж Київ” дозволяють провести ремонт тріщин на асфальті швидко, якісно та економічно вигідно.

Що таке санація тріщин?

Санація – це сучасний метод ліквідації тріщини в асфальті, який дозволяє на 5-7 років продовжити період успішної експлуатації дорожного покриття без дорожньо-ремонтних робіт капітального характеру. Процес санації ще називають процесом відновлення цілосності асфальтобетонного покриття.
Технологія санації тріщини на асфальті базується на трьох китах: механічній очистці стін тріщини, висушування її поверхні та плотного заповнення її порожнини спеціальних герметизуючим матеріалом з високим показником рівня адгезії.

Де може проводитися санація тріщин?

Санація тріщин може виконуватися в асфальтобетонному й цементобетонному покриттях на будь-яких територіях у населенних пунктах, так і за їх межами.
Компанія “Дорстрой Монтаж Київ” виконує ремонт тріщин в асфальті методом санації не лише на автомобільних дорогах, а також на територіях різних об’єктів міської інфраструктури (торговельно-розважальних центрів, жилих комплексів, магазинів, бізнес-центрів, спортивних стадіонів, міських парків тощо), на стоянках та зупинках міського транспорту.

Санація тріщин в асфальтобетонному покритті Дорстрой Монтаж Київ

Які етапи має санація тріщин в асфальті?

Санація тріщин в асфальтобетонному покритті складається з 3-х етапів.
1. Оброблення (фрезерування) тріщини в асфальті.
Завдання цього етапу – прибрати зіпсований шар покриття, провокуючого напругу в полотні дороги та його подальше руйнування. Це роблять за допомогою спеціальної машини – нарізчика швів, оснащенного алмазним диском. Також може використовуватися інше подібне обладнаня з алмазними фрезами у вигляді конуса й пиловідсмоктувачем. Після цього тріщина в асфальті готова до наступного етапу санації.
2. Очистка тріщини в асфальті.
На даному етапі санації застосовується інструмент під назвою “тепловий спис”. За допомогою гарячого повітря й зниженого газу він дозволяє ретельно обробити та достатньо висушити (але не пересушити) борозну обробленної тріщини на асфальті, чим гарантує її щільне зчеплення із заливним матеріалом.
3. Заливка тріщини в асфальті.
Відфрезерована, очищена та висушена борозна тріщини на асфальті готова до заливки спеціальним матеріалом – мастикою (герметиком). Заливка тріщини в асфальті виконується спеціальним обладнанням – заливщиком. На практиці сьогодні можуть застосовуватися як ручні, так і автоматизовані заливщики тріщин.

Ремонт тріщин в асфальті завершується їх обробкою сухим піском або відсівом (мілким щебінем без пилу) з метою подальшого недопущення розтікання герметика на ухилі дороги, а також його прилипання до коліс транспортних засобів. Це дозволяє зменшити ймовірність ДТП на “свіжих” ділянках доріг.

Ремонт тріщин в асфальті методом санації вже встиг себе зарекомендувати як ефективний спосіб підтримання цілосності дорожнього покриття.
Обирая компанію “Дорстрой Монтаж Київ” як надійного партнера у сфері дорожньо-ремонтних робіт, Ви отримуєте якісну послугу в оптимально короткі терміни по прийнятній ціні.
Якщо Вас цікавить ремонт тріщин в асфальті, зателефонуйте нам або скористайтеся формою зворотнього зв’язку, розміщенною в розділі “Контакти”.

Більше інформації про ремонт тріщин в асфальті методом санації можно дізнатися тут: